Онлайн запис

IgE до алергенів моркви

Загальна інформація про дослідження

Морква широко використовується в кулінарії, багата на мінеральні речовини, клітковину, цукор і вітамін А. Як правило, алергія на моркву не є однією з головних алергічних реакцій і не відноситься до харчової алергії. Але вона здатна викликати перехресну реакцію. У моркві міститься 6 білків, які є потенційними алергенами. Перехресна реакція на моркву зустрічається у людей, які страждають від алергії на пилок полину, кульбаб, берези чи вербових дерев. Це відбувається внаслідок того, що білки, що містяться в моркві, схожі на білки, які знаходяться у складі пилку.

Варена морква не така алергенна, як сира, тому що термічна обробка знижує кількість алергенних речовин. У морквяному соку міститься висока концентрація алергенних речовин, що робить його сильним алергеном.

Алергія на моркву, як правило, супроводжується порушенням функції травної системи (хейліт, гастрит, коліт, гастроентерит, синдром подразненої кишки), шкірними проявами (атопічний дерматит, кропив’янка, набряк Квінке) та рідше порушеннями функції дихальної системи (алергічний риніт, бронхіальна астма). Ознаки алергічної реакції зазвичай спостерігаються через кілька хвилин після проникнення алергенів в організм, симптоми можуть проявитися лише за кілька годин, але з пізніше 6 годин. Ступінь симптоматики залежить від індивідуальних особливостей. У деяких випадках може початися алергічний риніт від того, що людина знаходиться у приміщенні, де готується морква.

Наявність специфічного імуноглобуліну Е до даного алергену у підвищеній кількості свідчить про гостру алергію (гіперчутливість негайного типу).

Виконання аналізу безпечне для пацієнта порівняно зі шкірними тестами (in vivo), оскільки унеможливлює контакт з алергеном. Крім того, прийом антигістамінних препаратів та вікові особливості не впливають на якість та точність дослідження.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 795

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз