Онлайн запис

IgE до алергенів курки (пір’я)

Загальна інформація про дослідження

Як правило, алергічна реакція може розвинутися не так на саме перо, як на залишки білків, які потрапляють на пір’я в процесі життєдіяльності птиці (слина, оперіння та виділення шкіри). Дані алергени входять до епідермальної групи. Крім того, до цієї групи належить шерсть, пух, перо, лупа, екскременти і слина різноманітних тварин (кішок, морських свинок, хом’ячків та інших гризунів, птахів, кроликів, коні, вівці, кози і т. п.). Вони потрапляють в організм повітряним шляхом, при контакті з тваринами, при дотику до виробів, до складу яких входить алерген (одяг, подушки, ковдри). Симптоми алергії можуть бути наступні: почервоніння (гіперемія), шкірні висипання, кропив’янка, свербіж та розчісування на шкірі, припухлості та набряки, почервоніння та печіння слизової очей, сльозотеча, набряк повік, чхання, кашель, задишка, бронхоспазм.

Виконання аналізу безпечне для пацієнта порівняно зі шкірними тестами (in vivo), оскільки унеможливлює контакт з алергеном. Крім того, прийом антигістамінних препаратів та вікові особливості не впливають на якість та точність дослідження.

Кількісне визначення специфічних IgE-антитіл дозволяє оцінити взаємозв’язок між рівнем антитіл та клінічними проявами алергії. Низькі значення цього показника вказують на низьку ймовірність алергічного захворювання, тоді як високий рівень має високу кореляцію із клінічними проявами захворювання. При виявленні високих рівнів специфічних IgE можна передбачити розвиток алергії у майбутньому і яскравіший прояв її симптомів. Однак концентрація IgE у крові нестабільна. Вона змінюється з розвитком захворювання, з кількістю дози алергенів, що отримується, а також на тлі лікування. Рекомендується повторити дослідження при зміні симптомів і при контролі лікування. Про необхідність повторного дослідження потрібно консультуватися з лікарем.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 775

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз