Онлайн запис

IgE до алергенів хом’яка (епітелій)

Загальна інформація про дослідження

Хом’як, поряд з іншими вихованцями, може бути причиною виникнення алергічних реакцій. Основним алергеном вважається його епітелій – поверхнево розташовані клітини шкіри – за рахунок білкового секрету, що виробляється сальними залозами. Також важливу роль відіграють слина і сеча гризуна, що потрапляють на шкіру в процесі життєдіяльності. Найбільший ризик розвитку алергії притаманний людям, які мають безпосередній зв’язок із твариною: особи, які містять хом’яка як домашнього вихованця, або ті, хто контактує з хом’яками через професійні обов’язки (у лабораторіях, віваріях тощо). Крім того, можливе перенесення алергену з пилом, на одязі, предметах побуту, внаслідок чого алергічна реакція може проявитися у людей, які не пов’язані з тваринами.

Симптоми алергії розвиваються досить швидко – за кілька хвилин чи годин. Алерген, потрапляючи через дихальні шляхи, викликає їхнє роздратування – з’являється набряк та свербіж слизових носо- та ротоглотки, ринорея, чхання, першіння у горлі та кашель. Можливі набряк та почервоніння очей, сльозогінність. При тяжкому перебігу розвиваються симптоми бронхіальної астми: кашель, задишка, хрипи, відчуття тяжкості у грудній клітці, ядуха. Також мають місце бути шкірні висипання та ознаки контактного дерматиту.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 777

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз