Онлайн запис

IgE до алергенів глютену

Загальна інформація про дослідження

Глютен, або клейковина, об’єднує групу білків, що є складовою насіння злакових рослин, таких як пшениця, жито, ячмінь і овес. Як етіологічний фактор харчової алергії він має високий ступінь алергійної активності (без урахування індивідуальних особливостей). Максимальна кількість клейковини міститься у пшениці (до 80 %). Пшеничне борошно та її компоненти (відповідно, і глютен) часто використовуються як сполучний елемент і стабілізатор у ковбасах та сосисках, м’ясних та рибних консервах, молочних продуктах (йогуртах, сирках, сирках), майонезах, кетчупах, соусах, крабових паличках, бульйонних кубиках, розчинній каві, навіть у кукурудзяних пластівцях, тому при непереносимості глютена треба бути уважним при виборі продуктів харчування. Часто спостерігається перехресна алергія до пилку злакових трав (пирія повзучого, тимофіївки лучної, ковили та ін.).

Алергія на глютен, як правило, супроводжується порушенням функції травної системи (хейліт, гастрит, коліт, гастроентерит, синдром подразненої кишки), шкірними проявами (атопічний дерматит, кропив’янка, набряк Квінке) та рідше порушеннями функції дихальної системи та системними проявами, такими як шок.

Виконання аналізу безпечне для пацієнта порівняно зі шкірними тестами (in vivo), оскільки унеможливлює контакт з алергеном. Крім того, прийом антигістамінних препаратів та вікові особливості не впливають на якість та точність дослідження.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 782

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз