Онлайн запис

IgE до алергенів берези

Загальна інформація про дослідження

При алергії на пилок берези можливий розвиток перехресних реакцій. Вони характеризуються наявністю схожих білків, які містяться у різних алергенах.

Симптомами алергічної реакції на пилок берези зазвичай є почервоніння та печіння слизової очей, сльозотеча, набряк повік, закладеність носа, чхання, кашель, задишка, бронхоспазм.

Виконання цього дослідження безпечне для пацієнта порівняно зі шкірними тестами (in vivo), оскільки виключає контакт з алергеном. Крім того, прийом антигістамінних препаратів та вікові особливості не впливають на якість та точність аналізу.

Використання тестів на кількісне визначення специфічних IgE-антитіл дозволяє оцінити взаємозв’язок між рівнем антитіл та клінічними проявами алергії. Низькі показники вказують на низьку ймовірність алергічного захворювання, тоді як високий рівень пов’язаний із клінічними проявами захворювання. При виявленні високих рівнів специфічних IgE можна передбачити розвиток алергії у майбутньому та яскравіший прояв її симптомів. Однак концентрація IgE у крові нестабільна. Вона змінюється з розвитком захворювання, з кількістю дози алергенів, що отримується, а також на тлі лікування. Рекомендується повторити дослідження при зміні симптомів і при контролі лікування. Про необхідність повторного дослідження потрібно консультуватися з лікарем.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 818

Вартість: 250 грн
Термін виконання:

Разом: 250 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз