Онлайн запис

Хламідія + мікоплазма pneumoniaе (мокрота, зішкріб), якісно. ПЛР

Загальна інформація про дослідження

Chlamydia (Chlamydophila) pneumoniae – внутрішньоклітинний паразитарний мікроорганізм, джерело інфекційного ураження органів дихання. Він не здатний самостійно синтезувати АТФ та інші метаболічні ресурси енергії, тому може існувати лише усередині клітин.
C. pneumoniaе викликає ураження верхніх дихальних шляхів (ларингіт, фарингіт, синусит, середній отит, бронхіт) та пневмонію у дітей та молоді, а також рецидивні інфекційні захворювання органів дихання у старших вікових груп. Вивчається участь C. pneumoniaе у розвитку атеросклерозу, бронхіальної астми, саркоїдозу та хвороби Альцгеймера. У зв’язку з тим що при імунній відповіді організму на антигени хламідії виробляються антитіла, можлива роль даного мікроорганізму у розвитку аутоімунних захворювань.
Mycoplasma pneumonia – причина респіраторного мікоплазмозу та головний збудник атипової пневмонії (нею спричинено 30 % усіх пневмоній). У деяких випадках вона може призводити до розвитку менінгіту, енцефаліту, панкреатиту та втрати слуху. Інфекція частіше протікає безсимптомно, збудник здатний довго персистувати в організмі.

Виявлення респіраторних захворювань, спричинених C. pneumoniaе, Mycoplasma pneumonia має певні складнощі – дуже важко виявити при бактеріологічному посіві.
Найбільш швидким та чутливим методом виявлення C. Pneumoniaе, M. pneumoniae є полімеразна ланцюгова реакція. Принцип методу ґрунтується на ампліфікації (багаторазовому збільшенні кількості копій) специфічної для даного збудника ділянки ДНК.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 696

Вартість: 320 грн
Термін виконання:

Разом: 320 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз