Онлайн запис

Хламідія (Chlamydia trachomatis), антитіла IgG

Загальна інформація про дослідження

Хламідії – це різновид бактерій, які класифікуються як внутрішньоклітинні паразити.
Захворювання у людини викликають чотири види хламідій, одним з них є Chlamydia trachomatis. Цей вид має декілька різновидів (серотипів), кожний з яких схильний до ураження того або іншого органу. Chlamydia trachomatis інфікує певні види клітин, що покривають слизову оболонку сечівника, внутрішню поверхню шийки матки у жінок, задню стінку глотки, слизову оболонку прямої кишки, кон’юнктиви очей, а також дихальних шляхів у дітей в перші місяці їх життя.
Інфікування хламідіями відбувається в результаті прямого контакту слизових оболонок з збудником, зазвичай під час незахищеного статевого акту. Дитина може заразитися під час проходження родових шляхів.
Інкубаційний період від моменту зараження до появи перших симптомів захворювання триває від 7 до 20 днів і більше.
У жінок хламідійна інфекція найчастіше протікає у вигляді запалення каналу шийки матки, звідки воно переходить в порожнину матки і маткові труби. Запалення маткових труб (сальпінгіт) є найпоширенішим ускладненням хламідіозу і може призводити до непрохідності маткових труб і в підсумку до безпліддя або трубної (позаматкової) вагітності.
У чоловіків хламідіоз може бути присутнім як запалення сечовипускального каналу (уретрит), сім’явивідних проток (епідидиміт). У деяких випадках запалюється передміхурова залоза (простатит).
При статевих контактах хламідійна інфекція може викликати гостре запальне захворювання – венеричну лімфогранулему. У міру розвитку захворювання збільшуються лімфатичні вузли і порушується самопочуття. Надалі можуть виникати ускладнення, пов’язані зі змінами в статевих органах і прямій кишці.
Інфікування хламідіями супроводжується появою в організмі антитіл (імуноглобулінів): IgМ, IgA, IgG. Продукція кожного з них пов’язана з певною стадією інфекційного процесу, так що по їх появі і кількості в крові можна судити про стадію захворювання.
Антитіла класу IgG виникають через 3-4 тижні з моменту первинного інфікування хламідіями і надалі продовжують виявлятися протягом усього захворювання, а також протягом тривалого часу після одужання. Таким чином, позитивний результат тесту на IgG свідчить про те, що інфікування хламідіями відбулося не менше 3-4 тижнів назад.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 651

Вартість: 230 грн
Термін виконання:

Разом: 230 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз