Онлайн запис

ХГЧ (HCG)

Загальна інформація про дослідження

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) – це гормон, який виробляється в плодової оболонці людського ембріона. Концентрація сироваткового ХГЛ в прямій залежності від маси пухлини і може доходити до декількох мільйонів одиниць. Одна Од/л відповідає приблизно 10 тис. пухлинних клітин. Рівень сироваткового ХГЛ може підвищуватися при міхуровому заметі і хоріонкарціномі, аденокарциномі підшлункової залози, пухлинах печінки, шлунка, легень, яєчника, нирок і молочної залози.

Всі хворі з герміногенними пухлинами яєчка поділяються на дві групи по продукції маркерів: 20 % не продукують АФП і ХГЛ – це семиноми, ембріональні карциноми, зрілі тератоми і 80 % – продукують маркери. Пухлини жовткового мішка, що продукують АФП; хоріонкарцінома, які продукують ХГЛ і продукують обидва маркера змішаних пухлини, ембріональні карціноми або тератокарціноми.

У зв’язку з різними підходами до лікування семіномних і несеміномних пухлин яєчка визначення маркерів має важливе значення.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 105

Вартість: 230 грн
Термін виконання:

Разом: 230 грн
Забір біологічного матеріалу оплачується додатково (+40 грн)
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз