Онлайн запис

Гістологічні дослідження (операційний матеріал)

Загальна інформація про дослідження

Дослідження фрагментів тканин, взятих під час діагностичної процедури чи операції. Гістологічне дослідження є найважливішим у діагностиці злоякісних пухлин, а також одним із методів визначення стратегії лікування. Метою дослідження є виявлення відхилень від нормальної будови тканин, виявлення злоякісних клітин або їх попередників. При цьому видається гістологічне заключення з оцінкою рівня диференціювання чи ступеня злоякісності пухлини.

Дослідження проводиться для уточнення чи підтвердження раніше поставленого діагнозу. Також допомагає чітко визначити захворювання в спірних ситуаціях, дає можливість на ранній стадії виявити наявність злоякісного утворення, вивчити динаміку його зростання (визначити, чи є розростання, збільшення, поширення пухлини). Крім того, за допомогою нього здійснюють диференціальну діагностику патологічних процесів та аналізують зміни, що відбуваються під час лікування у тканинах. Це єдине “пряме” дослідження, за допомогою якого можна оцінити морфологію тканини, виявити характер зростання пухлини, ступінь інвазії, воно має високу точність завдяки безпосередньому аналізу фрагмента тканини (пухлини); дозволяє визначити стадію, прогноз та тактику лікування захворювання.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 971

Вартість: 1200 грн
Термін виконання:

Разом: 1200 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз