Онлайн запис

Епідемічний паротит (свинка), антитіла IgM

Загальна інформація про дослідження

Епідемічний паротит є гострою вірусною антропонозною інфекцією, викликаною РНКвмісним Mumps вірусом сімейства Coronaviridae, що передається повітряно-краплинним шляхом. Є переважно дитячою інфекцією, причому хлопчики хворіють частіше за дівчаток. Характеризується лихоманкою, інтоксикацією, запаленням слинних залоз, ураженням інших залозистих органів (підшлункової залози, статевих залоз) та нервової системи. Можливий розвиток специфічних ускладнень: серозного менінгіту, менінгоенцефаліту, панкреатиту, запалення яєчок (орхіту), епідидиміту, запалення яєчників (оофориту), ураження органу слуху, міокардиту, артритів.
Діагностика захворювання ґрунтується на даних епідеміологічного аналізу з виявленням можливого контакту, специфічних клінічних проявах. У клінічному аналізі крові можливе виявлення лейкопенії, відносного лімфоцитозу.
Серологічна діагностика епідемічного паротиту ґрунтується на виявленні наростання титру специфічних антитіл у сироватках, взятих у перші дні хвороби та за два тижні від її початку. Виявлення у крові специфічних антитіл класу IgM вказує на початкову стадію захворювання.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 694

Вартість: 400 грн
Термін виконання:

Разом: 400 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз