Онлайн запис

Антитіла до ВІЛ 1/2 (швидкий тест)

Загальна інформація про дослідження

ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) – вірус сімейства ретровірусів, що вражає клітини імунної системи людини (CD4, Т-хелпери). Викликає СНІД.
ВІЛ-інфекція – це хронічне інфекційне захворювання, що виникає внаслідок інфікування людини вірусом імунодефіциту (ВІЛ), що призводить до руйнування клітин імунної системи.
ВІЛ-1 – найбільш поширений тип вірусу, що найчастіше зустрічається в Росії, США, Європі, Японії та Австралії (як правило, субтип В).
ВІЛ-2 – рідкісний тип, поширений у Західній Африці.

Суть тесту на ВІЛ полягає у тому, що він реагує на достатню кількість антитіл у крові, які виробляються за наявності вірусу. Цей період становить 3-6 місяці. Якщо під час такого дослідження тест покаже позитивний результат, слід пройти додаткові тести, що підтверджують. Лише після цього лікар може стверджувати про наявність ВІЛ-інфекції у людини.
Цей тест є процедурою якісного імунологічного скринінгу. Він не призначений для кількісного визначення концентрації ВІЛ.
Негативний результат не виключає інфекцію ВІЛ, оскільки антитіла до ВІЛ можуть бути відсутніми або можуть бути відсутніми в достатній кількості, яка дозволила б їх виявити на ранній стадії інфікування.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 692

Вартість: 200 грн
Термін виконання:

Разом: 200 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз