Онлайн запис

Аналіз сечі на ацетон

Загальна інформація про дослідження

Сеча – кінцевий продукт роботи нирок, який є одним з основних компонентів обміну речовин і відображає стан крові та метаболізму. Вона містить воду, продукти метаболізму, електроліти, мікроелементи, гормони, злущені клітини канальців і слизової сечовивідних шляхів, лейкоцити, солі, слиз. Сукупність фізичних та хімічних параметрів сечі, а також аналіз змісту в ній різних продуктів метаболізму дає можливість оцінити не тільки функцію нирок і сечовивідних шляхів, а й стан деяких обмінних процесів, а також виявити порушення в роботі внутрішніх органів. Цю інформацію допомагає отримати розшифровка загального аналізу сечі.
Мікроскопія осаду сечі – це якісне і кількісне визначення в сечі ряду нерозчинних сполук (органічних і неорганічних). Доступні для вивчення показники дозволяють отримати додаткову інформацію, що стосується обміну речовин, а також інфекційних і запальних процесів.
Необхідно пам’ятати, що результати загального аналізу сечі може правильно інтерпретувати, оцінити їх відповідність нормам тільки лікуючий лікар з урахуванням клінічних та лабораторних даних, даних об’єктивного огляду та висновків інструментальних досліджень.

Кетонові тіла.
Кетонові тіла в нормі відсутні в сечі. Підвищуються при цукровому діабеті і вказують на погіршення стану хворого. Можуть з’являтися в сечі при голодуванні, різкому обмеженні вживання вуглеводів, тривалих підйомах температури (лихоманці).

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 414

Вартість: 90 грн
Термін виконання:

Разом: 90 грн
Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз