Онлайн запис

Агрегатограма

Загальна інформація про дослідження

Показаннями для дослідження є: надмірна кровоточивість ясен; носові кровотечі; поява геморагічних висипів; тривала зупинка крові навіть за невеликих ушкоджень судин; схильність до утворення синців; необхідність лікування антиагрегантами та антикоагулянтами; вагітність з високим ризиком розвитку гестозів або кровотечі під час пологів; патології системи кровотворення Дослідження обов’язково проводиться перед хірургічним втручанням. Низький рівень агрегації тромбоцитів може призвести до великих крововтрат під час операції, що має бути обов’язково враховано. Аналіз є обов’язковим для жінок у положенні для оцінки функціональної активності тромбоцитів. Результати дослідження допоможуть підібрати профілактичні засоби для надлишкових крововтрат під час пологів.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

Код: 286

Вартість: 300 грн
Термін виконання:

Разом: 300 грн
Забір біологічного матеріалу оплачується додатково (+40 грн)
Агрегатограма

Інтерпретація результату

У разі посилення процесу агрегації у пацієнта відзначається підвищене тромбоутворення. У разі зниження активності відбуваються надлишкові крововтрати. Тому агрегація тромбоцитів вважається визначальним процесом для повноцінного гомеостазу (згортання крові).

Результати лабороторного дослідження не є діагнозом і вимагають консультації суміжних фахівців Звертайтеся до фахівців Протос

    Зв'язатися з нами
    Надішліть нам листа і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
    Повідомлення
    Записатися на аналіз