ua | ru

Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 13:00

+38 097 662 44 28 медичний центр
+38 097 490 35 94 лабораторія
Адреса м. Миколаїв,
проспект Центральний, 70/4



+38 097 662 44 28 медичний центр
+38 097 490 35 94 лабораторія
Адреса м. Миколаїв,
проспект Центральний, 70/4


Замовлення аналізів онлайн
Запис на консультацію

Кліщові інфекції мультиплекс: Tick-borneencephalitisvirus; B.burdorferi.; A.Phagocitophilum; E.chaffencis; E.muris, якісне визначення. ПЛР

Код: 618
Термін виконання, днів: 4
1400 грн

Загальна інформація про дослідження

Кліщові інфекції становлять серйозну проблему для здоров’я людини. Найбільше значення мають наступні кліщові інфекції: В обох випадках переносником інфекції є іксодові кліщі Ixodess capularis, I. ricinus, I. pacificus і I. persulcatus. Найбільше значення мають види I. ricinus і I. persulcatus.
моноцитарний ерліхіоз, збудником захворювання є α-протеобактерий Ehrlichia chaffeensis. Переносник інфекції – іксодові кліщі Amblyomma americanum.

Кліщів інфекції мають ряд загальних властивостей:
клінічна картина кліщових інфекцій має багато спільних рис і неспецифічна. Як правило, захворювання маніфестує у вигляді грипоподібного синдрому з лихоманкою, головним болем, болем у м’язах і суглобах. Диференціювати кліщів інфекції між собою і з іншими гострими інфекціями на підставі тільки лише клінічної картини захворювання неможливо;
деякі іксодові кліщі інфіковані одразу двома (рідше трьома) патогенами (коінфекція) і можуть призводити до розвитку у однієї людини поєднаної інфекції. Найчастіше описані випадки поєднаного бореліозу і анаплазмозу.

З огляду на ці особливості, при підозрі на кліщову інфекцію необхідно комплексне лабораторне дослідження, що включає аналізи на всі значущі збудники кліщових інфекцій.

Швидкість отримання результату. ПЛР – це один з найшвидших на сьогоднішній день методів ідентифікації збудника. Завдяки цьому, метод ПЛР вважається самим оптмальним способом діагностики гострої інфекції.

Як необхідно підготуватися до даного аналізу?

  • кров рекомендується здавати вранці натщесерце, після 8-12 годинного нічного періоду голодування;
  • незадовго до взяття крові випити 1-2 склянки звичайної негазованої води;
  • при здачі аналізів на тлі прийому лікарських препаратів і біологічно активних добавок обов'язково повідомити лікаря і адміністратору;
  • виключити підвищені емоційні та фізичні навантаження;
  • утриматися від вживання алкоголю протягом 72 годин до здачі аналізу;
  • не курити як мінімум за 30 хвилин до взяття крові;
  • не рекомендується здавати кров після рентгенографії, КТ, МРТ, фізіотерапевтичних процедур і інструментальних обстежень.